Notes biznesowy Lediberg – funkcjonalny i wytrzymały

Notes biznesowy

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga niebywałej organizacji, a najlepszym pomocnikiem w tej dziedzinie jest dobrej jakości notes biznesowy. Firma Lediberg od dziesięcioleci produkuje funkcjonalne, wytrzymałe i przede wszystkim piękne notesy. Nasze produkty są produkowane i projektowane we Włoszech przez najlepiej wykwalifikowanych specjalistów. Dbamy o to, by proces produkcji odbywał się w sposób w pełni ekologiczny, w związku z czym możemy szczycić się posiadaniem certyfikatu FSC.

Funkcjonalny notes biznesowy z kolekcji Castelli Milano – Harris

Każdy notes biznesowy Lediberg z kolekcji Harris jest wyprodukowany z najwyższej jakości kremowego papieru z szarym drukiem w praktycznym formacie A5 (13 x 21 cm). Wszystkie strony są numerowane, a dzięki indeksowi bez najmniejszych problemów znajdziesz wszelkie swoje zapiski. Z tyłu notesu umieściliśmy kieszeń na dokumenty, w której zmieścisz wszystkie urzędowe druki i niezbędne karteczki. Praktyczna gumka zapobiegnie przypadkowemu zgubieniu notatek, a satynowa zakładka ułatwia korzystanie z notesu i stanowi wyjątkowy element dekoracyjny. Okładka została wykonana z wysokiej jakości tkaniny dostępnej w trzech kolorach.

W asortymencie posiadamy wersje:

  • Maple red w odcieniach czerwieni.
  • Tobacco Brown w kolorach brązu i złota.
  • tale Blue w barwach głębokiego błękitu.

Notes ekologiczny z kolekcji Appeel – w trosce o środowisko naturalne

Szczególnie w czasach globalnego ocieplenia większość z nas zaczęła zwracać wyjątkową uwagę na ekologiczność kupowanych produktów. Notes ekologiczny został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Powstał z innowacyjnego papieru jabłkowego, którego proces produkcji doskonale wpisuje się w popularną ostatnio ideę zero-waste. Dzięki współpracy z producentem przetworów jabłkowych udało nam się zmienić bezwartościowe odpady w pełnowartościowe produkty. Podczas tworzenia notesów nie zostały użyte szkodliwe składniki takie jak metale ciężkie czy chlor. Ekologiczne życie to odpowiedzialne życie, a nawet niewielkie zmiany mają znaczenie i co najważniejsze są to działania przynoszące nam radość. Poza niezwykle ważnym aspektem ochrony środowiska nie sposób nie wspomnieć o estetyce produktów z linii Appeel. W sklepie producenta możecie kupić notes Lediberg w kilku kolorach:

  • grafitowej szarości,
  • jabłkowej zieleni,
  • krwistej czerwieni,
  • głębokiego granatu,
  • wielu innych dodatkowych barwach.